Anonym bruker Skrevet 13. februar 2007 #1 Skrevet 13. februar 2007 Har termin i slutten av mars, har kun kjøpt vogndyne og flistepper, ikke noe poser (dunposer etc) av noe slag....trenger jeg egentlig det, når vinteren er snart ferdig?
Marimekko ♥2 gutter♥ Skrevet 13. februar 2007 #2 Skrevet 13. februar 2007 Jeg synes det er så vanskelig å vite jeg også. Vi har en vår/høst pose med fleece for inni. Så jeg lurer på om det holder med den og dyne + evt pledd oppå der igjen. Håper noen kan svare oss
MrsMoo Skrevet 13. februar 2007 #3 Skrevet 13. februar 2007 Har termin samtidig som deg og jeg har også bestemt meg for at det kun blir vogndyne! Kommer ikke til å kjøpe noe pose før evnt. vinteren igjen!
Anonym bruker Skrevet 13. februar 2007 #4 Skrevet 13. februar 2007 Kjøp dere lammeskin, det kan du legge under barnet og er veldig funksjonelt samme om det er varmt eller kaldt:) Også er det fint å bruke sånn generelt om du er borte og vil legge fra deg babyen f.eks på gulvet eller lignende:)
Anonym bruker Skrevet 13. februar 2007 #5 Skrevet 13. februar 2007 Jeg har også termin i slutten av mars og har kjøpt voksipose, med sommerdyne som jeg bruker når det blir mildere i været. Klarer seg sikkert med dyne og tepper, men kan jo være kaldt i mars også, så jeg kommer nok til å bruke voksiposen den første måneden tenker jeg....
*Sirkeline*, Snuppa og Snippen Skrevet 13. februar 2007 #6 Skrevet 13. februar 2007 Jeg har termin i april og har kjøpt et tykt ullpledd, lammeskinn og dyne, også har jeg renset ullposen etter meg selv sånn i tilfelle. Vanskelig å vite temperatur sånn på våren. Kommer til å kjøpe voksipose på foreldre&barn-messa til våren (i mai tror jeg), for da koster de ikke så mye.
Smurfemor ,.-*-., 040407 Skrevet 13. februar 2007 #7 Skrevet 13. februar 2007 Jeg har termin i beg av april og har kjøpt dunpose. En skikkelig stor en som vi kan bruke i 2-3 år (den med bamse-ansikt inni hvis dere kjenner typen). Ble anbefalt det i butikken og vi trenger det jo til vinteren uansett. Ekspeditøren sa at hun selv har brukt dunpose på 17 mai og uansett kjipt å måtte være inne pga mangel på utstyr. Ellers er jeg egentlig opptatt av å ikke kjøpe inn altfor mye.
tuppen og lillemor Skrevet 13. februar 2007 #8 Skrevet 13. februar 2007 har en helårs pose, og en vosipose, kommer nok til å bruke voksi posen den første mnd med dyne oppå... har term i slutten av mars.
godiva med 3 gull Skrevet 13. februar 2007 #9 Skrevet 13. februar 2007 Synes du trenger en skikkelig pose! Og husk at kulden ofte kommer undenifra, så ha skinn eller ull i bunnen av vognen. Du vil jo uansett få bruk for en varm pose fra høsten av..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå