cowboylaila Skrevet 9. februar 2007 #1 Skrevet 9. februar 2007 hvorfor blir jeg ikke gravid? Vi har jo gjort alt etter kunstens regler.. Går inn i min 4 pp. Vet at jeg ikke burde stresse og at å bli gravid faktisk er vanskelig. Men...Åe...
camelia4årpåvent Skrevet 9. februar 2007 #2 Skrevet 9. februar 2007 Jepp, vet akkurat hvordan du har det! Går selv inn i min 4 pp hvis det ikke har klaffa nå (ikm 15). Nesten alle venninnene mine har fått eller skal ha. Og akkurat som du vet jeg at 4 pp ikke er lenge i det hele tatt i forhold til mange.........Det er no dritt å vente hele tiden!
NoBlonde-fått ei prinsesse Skrevet 9. februar 2007 #3 Skrevet 9. februar 2007 jah.. sånn er det når man ønsker seg noe fælt virker det som.. men man sier at det blir.. det blir til de fleste. .. og da gjelder det vel oss også.. er selv inne i 8 pp..
loppefjert Skrevet 9. februar 2007 #5 Skrevet 9. februar 2007 Ikke fortvil. Jeg er blitt gravid nå, etter 8pp. Det er håp for alle!!!!
nurket i magen* Skrevet 10. februar 2007 #6 Skrevet 10. februar 2007 vet akkurat hvordan du har det, syns alle rundt meg blir gravide, men ikke jeg. men vi får tenke positivt, og at underet skjer når det er skjer:)
cowboylaila Skrevet 10. februar 2007 Forfatter #7 Skrevet 10. februar 2007 ja... men jeg tror jeg må ta en BIM pause snart... Selv om det er veldig artig og hyggelig og surfe her inne, tror jeg at det stresser meg...Tenker mer på det da og spesielt når vi har sex! Man skal jo ikke tenke på det, men det er lettere sagt enn gjort
Nela Skrevet 10. februar 2007 #8 Skrevet 10. februar 2007 Vet hvordan det er. Av og til føles det som om ingenting kommer til å skje. Er selv inne i 7pp nå, begynner å bli veldig utålmodig nå.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå