Gå til innhold

Mor-barn-undersøkelsen....


Anbefalte innlegg

Skrevet

Andre som er med på den?

 

Så lenge siden jeg hadde hørt fra dem, men i dag dumpet det ned ett spørreskjema i posten igjen... Litt kjedelig å fylle ut, men det kommer vel kanskje barnebarna til gode en gang?!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ja jeg fikk også idag, er med på de to minste. Synes det er litt ålreit, kselv om det kan være litt kjedelig å fylle ut.

Skrevet

Jeg er med. Fikk forrige spørreskjema akkurat når Marius var 6 måneder, så det er en måned siden med andre ord. Litt jobb å fylle ut ja.

Skrevet

Ja, jeg er med på den, men har ikke hørt noe fra de ennå. Litt leit å måtte analysere alt hva jeg spiser - står det noe om frosne sjokoladekakestykker der?? hihi sånn er det å være snopsyk!

Skrevet

Denne gangen var det ikke noe spørsmål om hva vi har spist... Bare om vi har brukt amfetamin og sånne ting... Og det husker du kanskje om du har gjort eller ikke?! ;o)

 

Neida, bare tøyser! Men det er ikke så "vanskelige" spørsmål denne gangen her! :o) Du får nok et skjema snart, dette er 6 mnd spørre-skjemaet!

Skrevet

Jo da, det skal jeg klare å huske;-) Jeg og Grete Roede, vet du! Da kan jeg puste lettet ut om sjokoladekaka, da! Og når jeg tenker på det, det er visst litt igjen...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...