Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

18.1 hendte det..rebekka linnea 1170 gr og 37 cm,kristina sofie 840 gr og 33 cm blei født.alt går kjempefint med jentene:):)lykke til t resten av gjengen her inne:)

Skrevet

Oi oi! Gratulerer :D

 

Skrevet

GRATULERER!!

Skrevet

gratulerer så masse..Ligger dere på sykehuset enda eller??! Og alt er bra med jente?! Venter jo to nurk jeg også vettu, så jeg tar en dag av gangen nå begynner og bli stort og tungt... ;) er jo i 32+6 idag så tiden går jaggu unna ja.. ;) Du har vel ikke noen bilder ute av de da?!!

 

 

Håper alt er bra med dere ellers, hilsen oss ;););)

Skrevet

 

 

Gratulerer så mye!!!!

Godt å høre at alt atår bra til!!!!!

Skrevet

Gratulerer så mye!!! Håper alt går bra og dere ikke må være altfor lenge på sykehuset. Lykke til videre og kos deg med jentene dine!!

Skrevet

gratulerer messe masse!!!!!

varme tanker fra oss alle april jentene!

Skrevet

Gratulere så masse med jentene. Kjekt å høyre at alt går berre bra. Kos deg med jentene dine og lykke til. Klem :o)

Skrevet

Gratulerer masse!

Godt å høre at de små har det bra! Hold oss oppdatert videre til du får tatt de med hjem da!

Vet du årsaken til at de kom så tidlig?

Skrevet

Gratulerer så masse.. Kor kjekt og høyre at alt går bra.. =o)

 

Masse klemma!!!

Skrevet

tusen takk for alle gratulasjoner:)går veldig bra med tvillingane vokser og legger fint på seg.var ingen spes grunn til at dei kom no.fødselen starta ca kl 16 og 19.20 og 19.21 var dei født:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...