Gå til innhold

2 spm. om helt i slutten :)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei dere!

Jeg har halvannen uke igjen og i det siste så har jeg fått så utrolig mye luft i magen.. Andre? og hvorfor tror dere? Det er jo hele tiden;)

 

En annen ting jeg lurer på er om det er farlig å "trykke" ekstra liksom når man skal tisse..? Det er som om hodet til babyen stenger for at all urinen skal komme ut, og jeg må liksom trykke ekstra mye for at alt skal komme ut. Vis ikke så kan jeg like godt flytte inn på toalettet:)

 

Litt pinlige spm. dette- velger derfor å være anonym-- håper på svar :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har også fått mye luft i magen, har igjen 4 uker. Vet ikke hva det kommer av eller noe jeg, så henger meg på spørsmålene dine :)

Trykkespørsmålet ditt kan jeg heller dessverre ikke svare på.

Skrevet

Jeg har igjen 44 dager da, men har såååå mye luft...!!! Det kjennes ut som jeg må SÅ på do om natten, men så er det bare luft som kommer... slitsomt... hehe

Skrevet

Akkurat sånn har jeg det om natten også, utrolig slitsomt.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...