smula71 Skrevet 8. februar 2007 #1 Skrevet 8. februar 2007 Da har vi vært på kontroll. Han er nå 70 cm lang, 8,1 kg og 46 cm i hodeomkrets. Vi fikk også bekreftet at kulen i nakken er en forstørret lymfeknute. Takk skal du har "Tre små" for at du roet nerva mi.
fjolla Skrevet 8. februar 2007 #2 Skrevet 8. februar 2007 Det var akkurat like stor som tulla mi var på 6 mnd kontrollen Hun har forresten også hatt en kul i bakhodet. Da vi var på HS sa de at den var bevegelig og at det mest sannsynlig var en lymfeknute. To uker etterpå var jeg på 6 mnd kontroll, og da sa legen at neida, det var kraniet hennes, ingn knute, så det er bare sånn hun er Er litt greit å sjekke sånne kuler synes jeg, er ikke stas med de, men som regel er det ikke noe farlig da heldigvis.
tre små:-) Skrevet 8. februar 2007 #3 Skrevet 8. februar 2007 Bare hyggelig:-) Stor og fin tass, da! Får ingen ny kontroll før ved 8 mnd vi, men det holder det, altså!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå