Gå til innhold

Huff, jeg gråter hele tiden jo......


Anbefalte innlegg

Skrevet

Bare jeg ser en gravid mage, eller hører noe herlig om barn enten det er fra venner, famile eller på tv..............jeg lengter så forferdelig!!

 

I går satt jeg med studiene mine som vanlig...og stoffet handlet om kontakten mellom mor og barn både før og etter fødsel.............satt der å gråt hele tiden vettu.......svært så følsom jeg har blit da:(

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei Bella*15pp

 

Jeg kjenner meg såååååååå igjen.... er ikke så altfor mye før jeg heller begynner å gråte....

Har blitt noe forferdelig følsom i det siste halv året. å det er egentlig helt j----.................

 

men prøver å trøste meg med at en gang blir det vår tur å:)

 

klem

Skrevet

Ja det er ikke greit, godt å høre at det ikke bare er jeg som er litt "sippete" om dagen.....

 

Men vi får trøste oss med at nå er vi hvertfall i gang mot noe......sjansene blir jo mye større når vi får behandling heldigvis!

Skrevet

Sant nok:)

 

Sitter å leser litt om sykehuset i tromsø nå, håper egentlig noe skjer snart. tenker heller på det enn å fokusere på den pergon vi går på nå. for jeg klare ikke helt å ha noe håp på at det skal gå denne gangen:(

Håper bare på at vi høre noe fra tromsø snart:)

 

Du, bella*15pp; kan jeg legge deg til på vennelista mi?

Ser vi er like gamle:) va å tok en titt på profilen din i sta:)

 

klem

Skrevet

Ja klart du kan,,,,koselig det:)

 

Jeg vet ikke helt hvordan du legger til folk i venneliste jeg....kan du forklare?

Skrevet

hehe, det var jo ikke akkurat vanskelig:) La deg til nå jeg da.....

 

Hjelp dere har prøvd lenge ......jeg beundrer deg virkelig- hvordan holder du det ut? Håper dere får komme i gang med IVF snart, det fotjene dere virkelig altså!

Skrevet

Hei Igjen:)

 

Joda, jeg holder ut. enda vanskeligere blir det siden mannen min reise på havet, å er da borte 4 uker å hjemme 4 uker.

Jeg har veldig løst å selv ringe til tromsø å høre hvordan man kan komme seg fortere framover. syns den privat legen vi har vært til er noe treg egentli. men jeg vet ikke hva mere han kan gjøre når han en gang i framtiden får svar fra tromsø ang blodprøvene de tok av sambo her på sykehuset. men de blodprøvene var bare for å se hvordan celle delingen i selve kroppen hans var!

 

 

 

Skrevet

He he, akkurat som at jeg kunne skrevet det selv, når jeg dreiv og proppet i meg hormoner.

Hvis det er noen trøst Bella; bare vent til du blir gravid, og for ikke å snakke om når du har født, da blir det ENDA værre!

Men det er godt å vite at man ikke er den eneste som sitter og griner for "ingenting".

Skrevet

Huffda;) Jaja, jeg gleder meg veldig til den tiden likevel.....så får jeg bare gråte så mye jeg må......=)

Skrevet

Huff, det kan ikke være greit nei Keila.....4 uker da går man liksom glipp av en hel periode...

 

Du bør ta en telefon til tromsø, de er veldig greie å prate med. Ringte dem jeg også, da vi vurderte å søke der en stund....

Skrevet

Hei bella,

 

Gråt så mye du kan, bedre å få det ut en å holde det inne.

 

--- Kan du smile gjennom tårer, er du rik-----------------------

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...