Gå til innhold

sparketassen


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har du funnet ut av det med Eye Toy kameraet?

 

Jeg spurte mannen min og han sier at vi ikke stilte inn noen ting... Man må visst bare gå x antall skritt unna TV'en... Får kjøpe ny leilighet, så den passer til Eye Toy'en... ;o)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Fikk ikke svart sist jeg leste tråden... Vi lånte den av min bror en stund, og jeg mener det bare var å stille kameraet opp eller ned?

Skrevet

Ja, i forhold til høyden så er det det. Men jeg tror hun mente at det var hele størrelsen på seg selv... Og da må man visst bare gå enda ett skritt bakover. Ikke så lett når man ikke har større plass, bare! :o)

Skrevet

Innleggene flyr jo nedover så alt for fort... Jeg dytter denne til toppen igjen, jeg! :o)

Skrevet

Nå var du her, så jeg dytter denne, jeg! :o)

Skrevet

Heisan!

Nå har vi fått det sånn noenlunde til, men må flytte mesteparten av møblene hver gang vi skal bruke det, sånn at vi ikke sparker borti alt, for det er et kampsport-spill og hele kroppen må inn på skjermen. Hadde nok vært fordel med enda litt større stue, men, men. Er i hvert fall skikkelig moro!

Skrevet

Eye Toy er gøy, det! Har dessverre lånt bort spillet mitt, men nå fikk jeg lyst til å få det tilbake og prøve igjen!

 

Har du prøvd den nye Wii, da?

Har såvidt prøvd litt tennis og bowling, det var artig det også! :o)

Skrevet

Niks, ikke prøvd det, men har veldig lyst. Synes sånt er så gøy!

Skrevet

Kjempegøy! Og så merker man liksom ikke at man trimmer samtidig som man holder på!! :o)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...