Anonym bruker Skrevet 7. februar 2007 #1 Skrevet 7. februar 2007 Vår er ca et år til høsten,trenger ferietips...:)Er så usikke på hva vi skal gjøre,men føler vi må få ut fingern snart slik at det ikke ender med at vi blir hjemme...Erfaringer med å reise med barn rundt ett år,hvordan er det?
Gjest Skrevet 7. februar 2007 #2 Skrevet 7. februar 2007 Vi har foreløpig ingen erfaring. Men vi skal reise en del. Vi skal til Tyrkia i april, da er snuppa 4 1/2 mnd, ( litt over 2 1/2 mnd korrigert) Så skal vi være på sørlandet i sommerferien. Så skal vi til syden igjen i oktober sammen med svigers :-) gleder oss, og prøver å reise masse nå som snuppa er liten og mobil :-D
Anonym bruker Skrevet 7. februar 2007 #3 Skrevet 7. februar 2007 Var på Kreta da han var 5 mnd og reiser til Kypros når han er 14 mnd. Det er ikke noe problem å reise med små barn, vi farter jo endel her hjemme også vi da, Det er bare litt andre hensyn å ta. Da vi dro med fly når han var 5 mnd sov han endel på flyet og hadde sånn seng på veggen, er mest spent på å fly med han neste gang.. litt mer aktiv da tenker jeg. Men storesøster fløy da hun var 2 år ogdet gikk superfint. Ble anbefalt å bruke vognsele på flyet, og ha han på fanget. Er jo vant til å sitte rolig i vogn med sele på før vi drar. Ellers skal vi være masse på hytta i sommer, der kan han løpe fritt og kose seg ute.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå