Gå til innhold

Barnevogn


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei! Bor ved skogen og tenker litt på hvordan barnevogn jeg må se etter etter hvert. Er det noen av dere som har noen vogner å anbefale til å bruke i skog og mark?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hallo. Jeg må få reklamere for Simo kombi igjen. Den er kjempe bra!! Store gode hjul, 4 sådan, som hjelper i skog og mark.

Lykke til ;0)

Skrevet

Slenger meg på simo tanken,god og stødig vogn.

Skrevet

Jeg elsket min Teutonia y2K, den var fin både i skogen og i byen.

 

Nå skal vi ha Emmaljunga City Cross.

Skrevet

Vi bor også ved skogen og fant ut at det er mye mer praktisk å bruke bæremeis/babybjørn enn vogna. Vi går mye på stier som heller ikke er breie nok for vogn og ulent.

Skrevet

Eg er enig i simo kombi. Kjøpte då datter vår blei født i `04 skal bruke den samme denne gongen og. Den er solid og stødig og lett og få deler til viss noko skulle bli ødelagt eller vil bestillast som tilleggsutstyr i ettertid. Den er like fin enda den blei kjempemasse brukt..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...