Gjest Skrevet 5. februar 2007 #1 Skrevet 5. februar 2007 å gjett om jeg gruer meg.. offameg.. men jeg bare MÅÅ sjekke.. hehe
Gjest Skrevet 5. februar 2007 #2 Skrevet 5. februar 2007 Gruer du deg??? Uff da.. Du er ikke bare lit spent da?? Håper det blir svaret du ønsker da!! ))
*dreamer* <3 Mie Linnea Skrevet 5. februar 2007 #3 Skrevet 5. februar 2007 Ååå så spennende! Masse lykke til!!! Krysser fingrene for at den blir positiv! Hold oss oppdatert;-)
Gjest Skrevet 5. februar 2007 #4 Skrevet 5. februar 2007 LYKKE TIL!! =) Håper du kommer hit å gir oss noen oppdateringer da? =) Skal komme å skjekke i morgen tidlig hvordan det har gått! =) STOOR LYKKEKLEM
Gjest Skrevet 6. februar 2007 #5 Skrevet 6. februar 2007 Har du testet?? Hva ble resultatet? Er spent. )
Gjest Skrevet 6. februar 2007 #7 Skrevet 6. februar 2007 ja jeg testet.. negativ.. det var en kjempe skuffelse.. sambo kom å holdt godt rundt meg da han skjønte det ikke var noe spire. men jeg har tenkt å fundert litt i dag, og har funnet ut at jeg ventet egentlig tr til helgen.. hadde regnet med at jeg hadde 28 dagers syklus jeg, men noen ganger har jeg jo 30 dagers ++. jeg tror ikke jeg er gravid da, men det er jo lov å håpe!! innimellom kjenner jeg at det murrer og stikker litt i eggstokkene så det er nok bare tr som er på vei.. men det er så irriterende, for jeg har lagt høyt leeeeeeenge etter sex, drukket salvie-te, spist sunt og sambo og jeg har tatt mange vitaminer.. hvorfor blir jeg ikke gravid da?? har tilogmed "lånt" en baby masse denne pp..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå