Anonym bruker Skrevet 5. februar 2007 #1 Skrevet 5. februar 2007 legen min sa dette var vanlig? detr er jo forferdelig vondt!
Gjest Skrevet 5. februar 2007 #2 Skrevet 5. februar 2007 Tja, vet ikke helt, men jeg tisser nå iallfall ofte og lite hver gang. Har ikke UVI, for det har jeg sjekka. Har hatt det slik hele 2. trimester... Føles som om det presser både på blæra og urinlederen, og det gjør vondt hvis jeg får mye i blæra.
Gjest Skrevet 5. februar 2007 #3 Skrevet 5. februar 2007 så det er dette som jeg merker som ubehag i underlivet av og til .. aha..
Anonym bruker Skrevet 5. februar 2007 #4 Skrevet 5. februar 2007 nei det er ikke vonter i underlivet det er vondt der nyren ligger under ribbeina lissom både framme og på ryggen som gir krampe smerter ned i bekkenet det er helt j vondt
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå