Mari+Lukas06+Vilde08*fødeklar Skrevet 4. februar 2007 #1 Skrevet 4. februar 2007 med antiskli på knærne? Noen som har sett det? :-D
Mamma`n til Lukas & Milla Skrevet 4. februar 2007 #2 Skrevet 4. februar 2007 babyshop har hvertfall;O)
Chatzy Skrevet 4. februar 2007 #3 Skrevet 4. februar 2007 Ja har hørt om det.. Har ikke sett det selv da.. Hmm kanskje jeg har drømt..
klappe klappe søte Skrevet 4. februar 2007 #6 Skrevet 4. februar 2007 hvis du har anti skli labber,så kan du klippe av de tuppen og ta de på knærene.(blir som knebeskyttere). hjelper godt på glatte gulv
Anonym bruker Skrevet 4. februar 2007 #7 Skrevet 4. februar 2007 jeg kjøpte på en helt vanlig butikk med barneklær, ikke kjedebutikk. Koster 180 kroner, men... ja, det finnes. Har også sett et sted de solgte sånne til å stryke på selv, men husker ikke hvor... kanskje babytrend.no ???
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå