Stine89 Skrevet 4. februar 2007 #1 Skrevet 4. februar 2007 Skal på det i morgen jeg, fordi jeg har blødd en del Er så redd Men er det noen som kan forteller meg hva de gjør, ubehag osv?
Chriistina ~ 2pp Skrevet 4. februar 2007 #3 Skrevet 4. februar 2007 Hei:) Jeg har vært på det og jeg tror ikke du skal grue deg!! Det høres verre ut enn det er. Vet ikke om du har sett det utstyret de bruker, men det er nå hvertfall en stang som ikke er veldig tjukk. Og når jeg tok det tok de på kondom på den stanga. Det kan føles litt ubehagelig når de driver å flytter på den greia oppi der, men det er ikke vondt;)
Stine89 Skrevet 4. februar 2007 Forfatter #4 Skrevet 4. februar 2007 Ok, takk Jeg er nok mere redd for at det er noe galt med den lille, eller at jeg har mista Men håper og tror ikke det, har nemlig ikke hatt noe vondt. Får du se ungen selv eller? på sånn skjerm?
Ioren Skrevet 4. februar 2007 #5 Skrevet 4. februar 2007 ville bare også si at det ikke er noe farlig iallefall! men jeg skjønner følelsa du har om at det kan være noe galt.. been there.. da jeg tok fikk jeg se på skjerm iallefall.. avhengig av hvor langt du er på vei hvor mye du ser da =)
Chriistina ~ 2pp Skrevet 4. februar 2007 #6 Skrevet 4. februar 2007 Jeg fikk også se på skjerm, men jeg var på ul fordi de trodde jeg hadde cyste da så jeg var ikke såå interessert i å se, men jeg fikk nå se og du ser utrolig godt hva som er hva hvis du skjønner... Jeg hadde visst en follikel på siden på livmora som var kjempe liten og den lille prikken så jeg! Så det er utrolig hva man ser;) Jeg skjønner at du gruer deg, håper alt er bra:) Lykke til..
heipadeg Skrevet 4. februar 2007 #7 Skrevet 4. februar 2007 Det er ikke noe verre enn en vanlig gynokologundersøkelse. Det er kjempemorsomt å få se fosteret på et tidlig stadie dersom alt viser seg å være bra. Jeg har vært på innvendig ultralyd på begge mine svangerskap i 8.-9. uke.
Vektbaby, prinsesse 07 + spire Skrevet 4. februar 2007 #8 Skrevet 4. februar 2007 Hei. Jeg har vert på innvendig ul flere ganger og det er ikke noe å kvi seg til! Kan føles litt ubehagelig eneste, men det er ikke vondt. Min lege pleier å si at det er mye verre å gå til tannlege, de holder på i en halvtime, mens innvedig ul bare varer 6 min. Er også en veldig spesiell opplevelse å se den lille. Håper alt står bra til, ønsker deg lykke til!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå