Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Da har jeg testet - og hipp hurra :o) Jeg er gravid!!!!

Jeg er helt skjelven, gledestårer i øyenkroken og oppspilt. Ikke i nærheten en gang av å få sove igjen.

 

Sist jeg var gravid var jeg skråsikker på at jeg var gravid en god stund før jeg testet. Ingen spesielle graviditetssymptom, men kroppen visste - hadde en helt ny følelse som jeg ikke kunne si noe mer om enn at den var annerledes :o)

 

Nå hadde jeg også en veldig god følelse, men var ikke like skråsikker. Men det kan kanskje komme av at følelsen ikke lenger er ny og dermed ikke er så lett å oppdage? Denne gangen derimot har jeg hatt graviditetssymptom som prikking i leggene, mensmage, treg mage og jeg har gått på do ofte, bare for å tisse noen dråper.

 

Er så glad og skjelven….

Velkommen lille, ønskede søskenspire :o) Håper du klorer deg godt fast – så sees vi om ca åtte måneder :o)

 

Lykke til alle sammen! Håper det snart klaffer for dere – for det har dere virkelig fortjent!

Sender dere masse babystøv:

************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

 

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/8076841-juhu-o/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...