lettereforvirra Skrevet 3. februar 2007 #1 Skrevet 3. februar 2007 Jeg er i snart uke 35 og jeg har skikkelige pusteproblemer. Er det nå rett før magen synker mon tro? Mener og innrømmer jeg har hatt dårlig kondis hele siste delen av svangerskapet men nå er det slik at jeg peser bare jeg skal spise!!
Pink&Lucky Skrevet 3. februar 2007 #2 Skrevet 3. februar 2007 Jeg er i uke 40 og har fremdeles problemer med pusten... Sorry! )
wirre;o) Skrevet 4. februar 2007 #4 Skrevet 4. februar 2007 jeg må si: jeg er familiens hvalross nå! puste pese puste pese så nå handler det bare om hvordan jeg får puste enklest. og denna babyen har gått over termin ja!
godiva med 3 gull Skrevet 4. februar 2007 #5 Skrevet 4. februar 2007 Har 25 dager igjen, og her pustes det så det holder..
Cicci79 - ble mamma 16.02 Skrevet 4. februar 2007 #6 Skrevet 4. februar 2007 Hei Live Jeg hadde problemer med pusten fra uke 34-35 til uke 38. Nå etter hodet festet seg, og magen sank ned er pusten mye bedre. Jeg har termin i dag.
lene25 Skrevet 4. februar 2007 #7 Skrevet 4. februar 2007 jeg har hatt problemer med pusten siden uke 29.er i uke 33 nå.håpa det snart skulle bedre seg,men det sies jo at magen er på det"høyeste" i uke 35?må vel bli bedre når bebynfester seg og synker ned da håper jeg i hvertfall:)
lettereforvirra Skrevet 4. februar 2007 Forfatter #8 Skrevet 4. februar 2007 Hehe, så vi er mange! Jeg trodde også magen var på sitt høyeste rundt uke 35 og etter det kom det til å bli litt lettere. Men ingenting sjokkerer meg lengre og til slutt klarer jeg vel ikke å snu meg i senga uten å svette og puste:) Gleder meg til jeg er ferdig nå, kjenner jeg er lei.. og er bare i ule 35. Uff, beklager at jeg klager, er bare litt lei i dag:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå