Anonym bruker Skrevet 2. februar 2007 #1 Skrevet 2. februar 2007 Noen som tror bringebærkapsler kan føre til at det tar lengre tid før man føder? Har gått på den i noen uker nå. Termin for 2 dager siden og her skjer det ingenting. Er frustrert nå!!!!!!!!
silla1.Høygravid (fødeklar) Skrevet 2. februar 2007 #2 Skrevet 2. februar 2007 Det er lite trolig at det kan hindre fødsel. Det at du har gått over termin kan være fordi kroppen ikke er helt klar enda det er jo ikke uvanlig. Ultermin er ikke en sikker termin ettersom det hender at de måler feil på ul. Fødselen setter i gang når kroppen din og babyen er klar. Du skal jo ha kontroll på sykehuset i nær fremtid så de passer nok på at alt går som det skal. Lykke til!!
Maria52 Skrevet 2. februar 2007 #3 Skrevet 2. februar 2007 Jeg drakk bringebærblad-te og lakrisrot-te sist gangfor å få igang fødselen. Var helt utslitt. Fødte to uker før termin.
silla1.Høygravid (fødeklar) Skrevet 2. februar 2007 #4 Skrevet 2. februar 2007 Drakk du begge deler? Hvor mye? brukt du andre kjerringråd? Nå klarer jeg nemlig ikke så mye mer, maserier døgnet rundt i flere døgn.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå