En til kansje?!? Skrevet 1. februar 2007 #1 Skrevet 1. februar 2007 Nå har jeg fått klarsignal av klinikken jeg skal bruke i danmark, og blødningen kom i dag. Perfekt! Så til lørdag starter jeg på pergo, dag 11. skal jeg til ultralyd for å få vite når jeg skal sette eggløsningssprøyte. Og så setter vi kursen for danmark. 28 februar vet vi om vi skal bli foreldre, eller om vi må starte nytt forsøk. Vi er veldig spente og gleder oss til å få det hele i gang.
vimssa Skrevet 1. februar 2007 #2 Skrevet 1. februar 2007 Så spennende!! Ønsker dere masse lykke til! Skal krysse fingrene for dere:)
❤lille stjerne❤ Skrevet 2. februar 2007 #4 Skrevet 2. februar 2007 Ønsker dere god tur og lykke til! Måtte det spire og gro utover våren!
Melena_23.06.07 Skrevet 2. februar 2007 #5 Skrevet 2. februar 2007 Lykke til! Fingerene er krysset her.
En til kansje?!? Skrevet 2. februar 2007 Forfatter #6 Skrevet 2. februar 2007 Tusen takk alle sammen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå