Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Middagsforslag har kommet til deg på skravlesiden.. :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Tusen takk! Så jo kjempegode ut de pirogene da :) Tror nok gubben vil sette pris på det - kanskje jeg skal prøve imorra?

 

Chili con carne utgår - der lager gubben en versjon som er så god at alt annet blekner i forhold... sånn er det når en er gift med en kokk ;)

Skrevet

hehe :)

 

De pirogene er seriøst gode. Og de er så enkle at alle får til å lage dem :)

Jeg har lært å lage de hos mamma, og har måtte gi oppskriften til mange venner etter de har smakt det hos meg/oss :D

Skrevet

Hvis du liker å lage mat/bake, så har jeg massevis med tips til deg :) Jeg og gubben elsker å lage mat og be inn til middag, selv om han her "pensjonert" så virker kokke-fingrene hans enda, heldigvis :) Han er flinkest på middag, jeg er en ræser på kaker og bakst.

Skrevet

Både og :)

Jeg glimter til innimellom. Mitt problem er at jeg er så kresen.. :s

Liker ikke paprika, ikke så veldig glad i løk, liker ikke mais, ikke fisk, og noe kjøtt. For å nevne noe hehe.

Men send meg noen tips på mail, så kanskje jeg får noe lurt å prøve ut :)

Allergisk mot nøtter og appelsiner, så kan ikke inneholde det ;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...