Gå til innhold

Øøøy!,noen har kødda med navelen min!!!!!!!! :-(


Anbefalte innlegg

*surke surke*

 

Hadde jo lap/hyst. torsdag forrige uke,og nå har jeg bytta plasterlapper 1 gang,og idag fjerna jeg dem,sånn at det bare er sting og sårstrips igjen. Men hva i huleste har skjedd med navelen???? Det er en sånn kul/hudflik inni der,og det har jeg da aldri hatt før! Var masse gusj/tørka blod nedi der,men kan ikke se at det har vært kutta noe inni der. Jeg kan se 3 arr,ett nedafor navelen,ett over venstre eggstokk og ett utenfor livmora(under trusekanten)

 

Kan kirurgen ha stappa no inni navelen min også,eller? Var litt susen etter narkosen,så fikk ikke spurt så detaljert,og det fremgår ikke av operasjonsbeskrivelsen jeg har fått at det er mer en 3 snitt. Er det bare meg som har unngått å se det av rapporten,eller kan en dings i navelen ha "ploppa ut" da de var inni der å rota???? Trodde liksom jeg var ganske opplyst på sånne medisinske greier,men detta skjønner jeg ikkeno av! Åssen var det for dere andre som har hatt lap?

 

Jeg som hadde så fin navel og alt... :-((((

Fortsetter under...

Under lap går de inn navlen, det er på en måte en naturlig åpning siden det allerede har vært åpent der (rett etter fødselen..), så det er nok derfor du har fått en rar navle, den vil nok gå seg til etterhvert som den gror. De går først inn navlen for så å snitte der det er behov for det på magen, som regel 2-3 forskjellige steder i tillegg til navlen.

Trøst deg med at navlen gror like fint som magen, så det vil mest sannsynlig ikke synes etter en tid..

Takk,jenter :-) Fikk svar på "sliter"-forumet også,ei som hadde merka det samme,men den ble fin igjen da:-)

 

Kan ikke se noen sting der,så da forble det såret åpent isåfall,men det gror kanskje naturlig ganske fort der da... Ja ja,har større bekymringer for tida enn navelen min,så den får leve sitt eget liv ei stund!

 

Igjen; takk!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...