Snart firebarnsmamma! Fødeklar Skrevet 1. februar 2007 #1 Skrevet 1. februar 2007 Jeg hører til i 2.tri, men kommer meg ikke inn på den siden. Er det noen som orker å prøve, og gi meg tilbakemelding på om dere kommer inn..? På forhånd tusen takk!
plutseligbolle Skrevet 1. februar 2007 #2 Skrevet 1. februar 2007 jeg kommer heller ikke inn. så det er ikke deg det er noe galt med:)
marikatte *i ammetåke*;) Skrevet 1. februar 2007 #3 Skrevet 1. februar 2007 Nei, kommer ikke inn. Det var mere som var galt her i går også. Du får heller bare være her på 3. tri så lenge og skravlesiden da:)
Snart firebarnsmamma! Fødeklar Skrevet 1. februar 2007 Forfatter #5 Skrevet 1. februar 2007 Tusen takk skal dere ha, da vet jeg at det ikke er "meg" det er noe feil med... )) Kanskje jeg henger her inne med dere litt, jeg da... Skal på UL i morra, så jeg er spent... Blir ikke bedre av å sitte og Bimme, akkurat... Ha en fin dag! )
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå