Anonym bruker Skrevet 31. januar 2007 #1 Skrevet 31. januar 2007 lurer litt på hvordan mage dere har og hvordan kjønn dere venter?? får høre at det ikke går ann og se bakfra at jeg er gravid, har hørt di mytene der om at vi kan vite kjønnet på hvordan magen er... noen med erfaring eller som vet vet ikke kjønnet denne gangen og holder på og sprekke av nysgjerrighet
Silker Skrevet 31. januar 2007 #2 Skrevet 31. januar 2007 Jeg er veldig "gravid bare på magen" hvis du skjønner hva jeg mener... Ser heller ikke på meg bakfra at jeg er gravid. Skal ha gutt...
Graviden/4.mann*har*født* Skrevet 31. januar 2007 #3 Skrevet 31. januar 2007 Jeg har ikke midje lenger, og magen sitter ganske lavt. Venter gutt, og har en gutt og en jente fra før. Var akkuart lik sist jeg gikk med gutt. Da jeg gikk med jenta mi satt magen høyt, og jeg var smalere rundt midjen enn nå. Kanskje du venter jente???
2 boys & now pink Skrevet 31. januar 2007 #4 Skrevet 31. januar 2007 Jeg har en liten tuttemage... Eller det heter vel typisk guttemage. Og det er en liten prins der inne... Hadde samme mage sist, og har en prins på snart fem år.
Anonym bruker Skrevet 31. januar 2007 #5 Skrevet 31. januar 2007 skjønner har lagt på meg litt, men ser kun gravid ut pga magen sier di rundt meg... er det ofte gutter på vei når vi ikke ser magen bakfra ??
Anonym bruker Skrevet 31. januar 2007 #6 Skrevet 31. januar 2007 Jeg har typisk "guttemage", struttende og viser ikke bakfra, men flere ultralyder viser jente. Bærer også magen veldig langt nede, og har gjort det hele svangerskapet. Så vet ikke helt om dette er å stole på ;-) Stoler heller på det med pulsen mot slutten jeg da! Puls rundt 150 blir jente, og lav puls indikerer gutt. Knøttet vårt ligger på litt over 150! :-)
Har fire go`inger Skrevet 31. januar 2007 #7 Skrevet 31. januar 2007 Min mage sitter høyt, og jeg venter en jente
Sanna5*m gutt og jente* Skrevet 31. januar 2007 #8 Skrevet 31. januar 2007 Synes magen er helt lik som sist, da var det gutt. Nå har vi fått beskjed om at det er jente..
Frk. Vable Skrevet 31. januar 2007 #9 Skrevet 31. januar 2007 Jeg har samme som Graviden. Venter gutt og magen sitter lavt. Hadde også mye mer midje når jeg skulle ha jente, og da kunne man ikke se det bakfra. Denne gangen har jeg lagt mer på meg rundt midjen enn forrige gang. Har lagt mer på meg generelt, men det er kanskje fordi det er nr. 2??
Gjest Skrevet 31. januar 2007 #10 Skrevet 31. januar 2007 har en liten kulemage hehe,men man kan ikke se på meg bakfra at jeg er gravid..er vel det de kaller guttmage? har en liten gutt inni meg ja
LizzyG Skrevet 31. januar 2007 #11 Skrevet 31. januar 2007 Jeg har en rund mage og venter jente. Man kan tydelig se at jeg er gravid bakfra.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå