MissAntrop Skrevet 30. januar 2007 #1 Skrevet 30. januar 2007 Jeg sitter her med infuensa og hoster noe j.. Av og til stikker det i magen når jeg hoster, gjør vondt, men går fort over igjen. Kan dette være skadelig for babyen?
Tinema og Odin 16/2-07 Skrevet 30. januar 2007 #2 Skrevet 30. januar 2007 Nei dette er ikke skadelig for babyen. De stiikingene du kjenner er mest sannsynlig leddbåndene og muskulatur som strekker seg. Heelt normalt. Men ja, veldig vondt. Prøv med litt Tuxi hostesaft. Den er trygg for gravide å ta. Slet selv med kraftig hoste for noen uker tilbake og den hjalp godt!! God bedring!
MissAntrop Skrevet 30. januar 2007 Forfatter #3 Skrevet 30. januar 2007 Tusen takk for tips. Skal prøve ut Tuxi
riho1 Skrevet 30. januar 2007 #4 Skrevet 30. januar 2007 Heisann! Føler slik med deg, for jeg har hatt en periode med Bronkitt og virusinfeksjon siden før jul.....har så vidt blitt kvitt det utenom ribbeinsbrest som jeg har hostet på meg. Jordmoren min sa at det ikke var noe skadelig for babyen, var heller med og bedret immunforsvaret til babyen. Håper du blir snart! Med hilsen
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå