Mauritius:) Skrevet 30. januar 2007 #1 Skrevet 30. januar 2007 Hei! Har en datter på 11 mnd, lurer på om jeg kan gi henne weetabix til frokost av og til om morgenen?
cashewnøtta Skrevet 30. januar 2007 #2 Skrevet 30. januar 2007 Skulle vel ikke være noe i veien for det! Så i en sånn frokostblandingtest at den kom desidert best ut!
Ella i farta Skrevet 30. januar 2007 #3 Skrevet 30. januar 2007 Ja det kan du, men ikke hver dag...inneholder en del fiber og unger som er så små skal ikke ha for mye av det:)
Mauritius:) Skrevet 30. januar 2007 Forfatter #4 Skrevet 30. januar 2007 Tusen takk for svar begge to. Tror jeg venter med weetabix jeg!
Liti Skrevet 31. januar 2007 #5 Skrevet 31. januar 2007 Sønnen min som nå er to år har elsket weetabix lenge, han får en halv brikke knust i yoghurt innimellom. Fantastisk å gi til kvelds på småspiste dager.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå