♡Maria18&Snuppa♡ Skrevet 30. januar 2007 #1 Skrevet 30. januar 2007 allt tyder på at jeg får ei februar prinsesse isteden for ei januar prinsesse:P hehe! hvi hun ikke sånn heeelt plutselig kommer i dag eller i morgen..noe jeg tviler sterkt på... jaja...skulle bare si hei jeg;)
kromis Skrevet 30. januar 2007 #3 Skrevet 30. januar 2007 Velkommen! Er du langt over tiden? det er jo snart fullmåne så det er jo lov å håpe at noe skjer rundt den tiden!
♡Maria18&Snuppa♡ Skrevet 30. januar 2007 Forfatter #4 Skrevet 30. januar 2007 takk takk:) jeg er 1 uke over termin i morgen:S og det er kjeedlig altså håper virkelig noe skjer snart!
(¯`°•.¸ 2barnsmamma(¯`°•.¸ Skrevet 30. januar 2007 #5 Skrevet 30. januar 2007 Velkommen inn!! Håper du rekker innen januar er slutt... Synd det ikke kan bestilles tid... Jeg har ul termin 22 febr, legem min sin beregning var 3 mars, så det er mulig jeg og rykker en mnd lenger ned - håper virkelig ikke det!!! Er VELDIG innstilt på term dato... LYKKE til uansett Jan/Febr.
Brokade Skrevet 31. januar 2007 #6 Skrevet 31. januar 2007 Hei, Tror jeg kan si det samme. Er nå en dag over temin.. og i morgen er det 1. februar så alt tyder på at det blir en februarbaby. Har ingen tegn på at fødselen er nærstående heller.. så d kan bli spennende å se.
småen og smulan Skrevet 31. januar 2007 #7 Skrevet 31. januar 2007 Dere er begge hjertelig velkommen. Dere har jo fortsatt en liten teoretisk mulighet i dag til å rekke januar, men februarbarn er vel ikke så galt det heller?
♡Maria18&Snuppa♡ Skrevet 4. februar 2007 Forfatter #8 Skrevet 4. februar 2007 hehehe,jeg fikk rett=) altså riene startet i 19.00 tiden den 31 januar.. og tulla mi kom til verden kl 18.00 den 1 februar=) så da blei det februar baby alikevell=)
♡Maria18&Snuppa♡ Skrevet 4. februar 2007 Forfatter #9 Skrevet 4. februar 2007 ikke noe galt i det altså=) er bare så gla hun endelig er ute=)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå