Anonym bruker Skrevet 30. januar 2007 #1 Skrevet 30. januar 2007 Har ei jente som blir 20mnd når nestemann kommer. Hvilken vogn vil dere anbefale? Hun på 20mnd er vell forliten til å slutte med vogn? Finnes det tvillingvogner som det går ant å ha bag på ne siden og sportsvogn på andre siden? Eller er det nok med slikt søskenståbrett?
♡Maria18&Snuppa♡ Skrevet 30. januar 2007 #2 Skrevet 30. januar 2007 sjekk ut childwheels hos rudo (hvis du er i nærheten av oslo) dødsfine vogner!! ta en titt på childwheels.com og se på tvillingvognene! di har både sportsdel og hard bæg som kan byttes når som helst! fin design også...! jeg ønsker meg den vognene i enkel men den selger di ikke i norge lengre:( kunn tvilling/søsken:(
solfrøken-♂♂♂ Skrevet 30. januar 2007 #3 Skrevet 30. januar 2007 Har ingen erfaring med så tette barn selv, men jeg vil nok anbefale søskenvogn, og kanskje innvistere i ståbrett senere. Selv om de på 20 mnd og oppover er veldig flinkt til å gå masse og gjerne langt, trenger de pauser de også... Og noen sover gjerne litt på dagen enda... Da kan det være greit å ha en vogn der begge kan sitte/ligge og at du likevel kan gå med dem alene.
Gjest Skrevet 30. januar 2007 #4 Skrevet 30. januar 2007 Sjekk ut Phil and teds E3 med søskensete. Den har jeg skaffet meg. Synes det virker veldig kjekt og kunne hekte av sete i barnehagen når jeg har levert, og vips så har jeg en singelvogn
Gjest Skrevet 30. januar 2007 #5 Skrevet 30. januar 2007 I dag så jeg en kjempefin tvilling/søskenvogn,der du kunne ha bag på ene siden og sportsdel på andre siden.Den hette Bbytravel,doble hjul(svingbare>)foran,og vogna virket smal bak.
SaDa Skrevet 1. februar 2007 #7 Skrevet 1. februar 2007 Hei! Denne syntes jeg var en bra løsning: http://www.alexi.no/product_info.php?cPath=765_853&products_id=3126 Har den ikke selv, men hadde jeg sett den før, så hadde jeg nok vurdert den for å ikke ha enda flere vogner.
Da HarViTreUnger Skrevet 2. februar 2007 #8 Skrevet 2. februar 2007 Jeg har brukt denne til m ine to i 9 mnd nå. Vi har også 20 mnd imellom. Jeg vil anbefale denne på det sterkeste (men vær obs på at øvre grense for søskensetet er 15 kg - passer ikke til barn som er store).
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå