Gå til innhold

Noen som har izi sleep?


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har det ikke, men vi vurderte å kjøpe det. Valgte maxi cosi istedenfor siden izi sleep var et veldig tungt bilsete, og vi kommer til å løfte bilsetet en del ganger ut og inn av bilen.

Skrevet

jeg har kjøpt det!, men desverre ingen erfaringer ennå. det er jo litt stort, men da tenker jeg liksom at man har det litt lenger... lov å håpe... kjekt med at ryggen går an å rulle ned, også kan man jo feste det på vognunderstell. (kan sikkert det med alle andre også...ikke vet jeg )

Skrevet

Jeg hadde og tenkt å kjøpe det, men ombestemte meg da jeg løftet et i butikken å kjente hvor tungt det virkelig var. Veldig flott sete, praktisk med ryggen som kan legges, men når jeg har behov for å løfte setet inn og ut av bilen mye så ble det for tungt.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...