Anonym bruker Skrevet 30. januar 2007 #1 Skrevet 30. januar 2007 Våknet i dag med mye menssmerter, har hatt det før og, men ikke så sterke som i dag, har avtatt nå. hadde og en del kynnere.. Er i uke 33.. Er det vanlig å våkne av dette? Flere?
6Ymamma Skrevet 30. januar 2007 #2 Skrevet 30. januar 2007 Hei! Jeg har det sånn......er de onde nok så våkner man. I mitt første svangerskap så var jeg ikke plaget med noe sånt, men i dette...huff og huff.....tror jo at fødselen er i gang hver gang =( heehehe men har det jo i bakhodet at det er kynnere, så har ikke hatt noen bomturer til sykehuset enda da
Anonym bruker Skrevet 30. januar 2007 #3 Skrevet 30. januar 2007 hei. jeg har våknet av kraftige kynnere ofte. jeg ar veldig vondt nå på slutten. har bare 14 dager igen. jeg er første gangsfødene så jeg gruer meg veldig til riene kommer. er så redd for hvr vondt det kan gjøre. med tanke på at jeg har så vondt når jeg har kynnere. noen som kan hjelpe meh der?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå