Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har ALDRI hatt problemer med floker...Men nå,helt plutselig så er det floke i floke....Oi oi,går med flette hele tiden jeg nå...Redd jeg skal gre bort alt håret hehe.....Oi oi..jaja...det kommer jo noe godt ut av det her da :o)

Fortsetter under...

Skrevet

sist jeg var gravid måtte jeg klippe meg kort etter at dattra mi ble født! håret var helt ødelagt.. hehe! Så denne gangen skal det passes bedre på ja! håret har akkurat begynt å bli ganske langt så det skal IKKE av igjen om noen mnd igjen!

Så her i huset er det kuring 2 ganger i uka nå ja!

Skrevet

Kuring er viktig med kur anbefalt for ditt hår.

 

det er også viktig å kun vaske håret annen hver dag, men bruk godt med balsam i tuppene... hele håret trenger ikke.

 

hvis du får mye floker... børst håret flere ganger om dagen for å forygge mot de store flokene..

 

Skrevet

Check check hehe will do :o) Har en venninne som er frisør,så skal vel klare å finne en bra kur :o) Skal IKKE ha kort hår,hehe det er så og si nede ved korsryggen snart så det skjer ikke hehe

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...