Gå til innhold

Her er alt som vanlig, eller ikke helt?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har vært prøver lenge nå, og håper ennå... Hadde mens for to uker siden. Venter ikke EL før dag 18-21. Ikke positiv EL- test heller, så det kan ikke være det. Har veldig ømme pupper NÅ???? Men så lenge EL- test er negativ er jeg vel heller ikke gravid?? Bor langt ute på landsbygda, så det er liksom ikke bare å løpe og kjøpe graviditestest:-)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Oj... spennende da. Håper virkelig det er en liten spire som har tatt bolig.... :) Men kanskje litt tidlig å få symptomer, men jeg vet ikke så mye om dette! Krysser fingre og tær for deg :)

Skrevet

Takk for svar! Tenkte liksom at kanskje jeg er 7 uker på vei da? Har hørt at man kan ha TR selv om man er gravid. Har prøvd lenge og kjenner kroppen og syklusen godt nå. Og det er noe som er rart nå.

Skrevet

Ja tenkte det samme etter jeg hadde trykket lagre, at noen faktisk har jo mensen selv om de er gravide.....! Hmmm. Ta deg en test når du kommer deg på et apotek :) Får håpe den slår positivt ut! Jeg er "bare" i min 6. pp og synes det er kjedelig...... Masse lykke til!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...