kjærest1 Skrevet 29. januar 2007 #1 Skrevet 29. januar 2007 Noen som har tips eller erfaringer med solister som kan synge i kirka? Har lyst til å ha noen som kan synge uten instrument, helst med en litt ungdommelig stemme (ikke disse høye kirkestemmene...), men jeg vet ikke helt hvor jeg skal begynne å lete...
Anonym bruker Skrevet 29. januar 2007 #2 Skrevet 29. januar 2007 Jeg kan synge for dere;-) har faktisk sunget i flere bryllup allerede, men det er ikke noe jeg gjør som yrke allså. Hvilke sanger er det du tenker på? og når er det? har forresten sunget i begravelser også, og da har vi ikke hatt instrument eller noe. det hadde jeg helle ikke i det en bryllupet heller.
Anonym bruker Skrevet 30. januar 2007 #3 Skrevet 30. januar 2007 Hei du som ønsker å synge:)!! Hvor mye skal du ha for å synge da? Tenkte på "You raise me up" og kanskje "from this moment" Hilsen juni brud, som ikke er hovedinnlegger.
Anonym bruker Skrevet 30. januar 2007 #4 Skrevet 30. januar 2007 hm du spørr godt. vet ikke hvor mye som er normalt å ta betalt. må si at jeg synes you raise me up er nydeligst viss det er en mann som synger den. bare min formening;-) men pris ja, vel rundt en 500, kommer vel litt ann på hvor det er du skal gifte deg det:-) gjøre det jo fordi jeg synes det er morrsomt jeg da.
kjærest1 Skrevet 30. januar 2007 Forfatter #5 Skrevet 30. januar 2007 Hei! Jøss, så bra at noen melder seg da! Kan gjerne tenke meg å høre litt mer fra deg:) Har ikke bestemt oss for sang ennå, men tenkte på en fin kjærlighetsballade... Hva har du sunget før da? Kanskje du har noen tips, eventuelt hva du liker å synge?
kjærest1 Skrevet 30. januar 2007 Forfatter #6 Skrevet 30. januar 2007 Bryllupet er forresten 16. juni i Havstein kirke:)
Anonym bruker Skrevet 30. januar 2007 #7 Skrevet 30. januar 2007 hei! Hvor blir havstein kirke henne da? Gifte meg i fjor jeg, så jeg er innom siden av og til for å kunne hjelpe litt til med det jeg kan:-) skal vi se hva har jeg sunget før, vel en sang jeg synes er helt nyyyyydelig og passe utrolig bra i bryllup er mitt hjerte er ditt. den har jeg sunget uten musikk før også. ellers så har du jo standaren som the rose og lingnede. Vet ikke om du har hør Jag elskar dig med lisa nillson, er det det hun heter forresten. ååå glede deg sååå til bryllups dagen! det er helt fantastisk!!! har du kommet i orden med all ellers da? kjole osv?:-)
Anonym bruker Skrevet 30. januar 2007 #8 Skrevet 30. januar 2007 kom på en til, call of the search med katie melua.
kjærest1 Skrevet 31. januar 2007 Forfatter #9 Skrevet 31. januar 2007 Ja, det er mange fine...nesten vanskelig å skulle bestemme seg... Du har ikke en mailadresse, jeg kan nå deg på, ifall det skulle bli aktuelt?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå