Gå til innhold

Dolly Duck... og alle dere andre!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei Dolly!

 

Jeg har svart deg inne på "Gravid i moden alder", men tenkte jeg fikk gi en liten oppdatering her også (selv om jeg egentlig hadde tenkt å vente til imorgen...)

 

Alt står bra til, så vidt jeg vet. Jeg har fremdeles ømme pupper og føler meg litt uvel om dagen. Trodde det var influensaen som herjer, men det kan se ut som det er noe som "hører med"... Er kommet til 8+3 og skal på ny UL i morgen. Like spent denne gangen! (ER det virkelig noe der??????)

 

Jeg følger med dere alle sammen, - det er jo dere som har vært mine støttespillere hele veien. Supre nyheter for "litenspire", - må det bli mange som følger etter!

 

Lykke til!

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ehh lykke til på UL i MORGEN,mener jeg visst;)

Skrevet

Hei igjen!

 

Jeg har svart deg inne på gravid moden alder, men ville bare si at vi ikke kan få for mange oppdateringer, så det er like koselig å lese om deg her inne også!!

 

Masse lykke til i morgen, jeg tror det går knallfint!!

C",)

 

Stor klem fra

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...