Gå til innhold

Te med lite eller ingenting koffein i?


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

På de fleste helsekostbutikker har en serie med koffeinfri te. Den liker jeg kjempegodt.

Skrevet

Jeg pleier å kjøpe av serien London Tea, som jeg kjøper på helsekostbutikk. Den er koffeinfri og finnes i mange smaker! Sitrus og solbær er mine favoritter :)

Skrevet

Det er ikke koffein i grønn te! De har en serie fra twinings(?) i vanlige dagligdagsbutkker med ulike fruktsmaker! Disse er kjempegode;) Dessuten tror man at grønn te muligens også har andre helsefordeler!

Skrevet

Var London jeg også mente.

De har masse fruktsmaker, samt peppermynte. Den er kjempegod. Rasberrybliss er en av mine favoritter, og blåbær.

Skrevet

Twinings grønn te med sitron er godt, og så liker jeg så godt nypete. Det er sunt, med antioksidanter og uten koffein.

Ellers vil jeg også anbefale kokt vann med ei skive eller to med sitron. Det er virkelig forfriskende! Hvis du syns det er litt surt kan du jo evt bruke litt honning:)

Skrevet

Red rasberry tea fra helsekosten (tror jeg) er veldig bra mot kvalme også..

det sier iallefall mammaen til samboeren min..

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...