Gå til innhold

hvordan føde for tidlig!


Minimo <3

Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hvorfor skal du det?!

Babyen kommer når den er klar for det...

Skrevet

skal ikke det, men er jo litt kjekt å vite, hvis jeg kan unngå dem..

Skrevet

Ok. Du formulerte deg bare på en sånn måte som virket som om du ville føde før tidlig.

 

Ting som kan få igang fødsel er blandt annet:

-kanel

-sterk mat

-sex

-kjøring på humpete vei

-gå rundt omkring å vugge

-gå trapper

-vaske etc.

 

Alt jeg kom på foreløbi hvertfall

Skrevet

det er vel lite du kan gjøre fra eller til for å unngå for tidlig fødsel, uten å lytte til kroppen din og ikke drive ekstremsport etc..

 

De tingene chanzei nevner over, er jo kjerringråd for å sette i gang fødsel når du egentlig er klar for det.. er ikke egentlig helt bevist at noe av det funker, men noen påstår iallefall det..

 

:)

 

 

Skrevet

tror ikke du skal drekka en flake lakserolje for og si det sånn.. tror det kan sette igang fødsel på mange og skikkelig diare også i tilegg smaker det pjuk!! grøss!

Skrevet

Tror ikke det er noe spesielt du kan gjøre. Jeg trener på treningsstudio, og to av instruktørene har vært og er nå høygravide. De har flere step og aerobictimer i uka, og de hopper og spretter som noen tullinger. Selv om de er vant til å trene så ville de jo født for tidlig hvis de kjerringrådene stemte vil jeg tro. Men medisinsk vet jeg jo ingenting om dette da.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...