Gå til innhold

noen her som "spyr" av kroppen sin?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har født to barn,resultatet er at magen henger og disser. Er så lei. Er 166 cm høy og 69 kg Tid til å trene er det lite av:(

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Følte det samme som deg. Nå har jeg begynt på Sports Club / Elixia på Mor og Barn trening. Lillemann lligger på en matte på gulvet og ser på mens mamma svetter, vi synes begge det er kjekt. I tillegg føler jeg faktisk at omkretsen rundt magen er redusert. Jeg har til og med planer om å komme meg i vei en tur i kveld, så jeg håper jeg har startet en trend.

Skrevet

Oi..Jeg er lavere og tyngre enn deg-- Vil jo gjerne fjerne noen av de kiloene, men føler meg egentlig OK. Klarer ikke å slutte med sjokolade, og trener ikke så ofte :( Vi må gi oss selv litt tid synes jeg. Mulig du føler magen henger, men etter høyda og vekta di og dømme tror jeg du er fin jeg :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...