Gjest Skrevet 24. januar 2007 #1 Skrevet 24. januar 2007 Er den gråfargen som er på veldig "skimrende"? Er ikke så godt å se på nettsiden der.
Murmeline Skrevet 24. januar 2007 #2 Skrevet 24. januar 2007 Har denne fargen jeg, men ikke sikker på om jeg forstår spm. ditt... den er ikke ren grå, men litt grå-brun-beige.. veldig fin farge til både jenter og gutter. Den grå vognen blir litt kald i fargen synes jeg, og passer best til gutter (min mening). Jeg liker bedre litt varme farger, platina er "varm grå".
Gjest Skrevet 24. januar 2007 #3 Skrevet 24. januar 2007 ok, det høres bra ut. Jeg syns den ser sølvgrå ut på bildet på hjemmesiden, og lurte liksom på om gråfargen skimrer, eller om den er matt grå. Men du svarte jo på spørsmålet mitt likevel!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå