frupigalopp67 Skrevet 24. januar 2007 #1 Skrevet 24. januar 2007 og ingen egg inne i posen. jeg er meget lei og fortvilet nå. virker som om denne form for beandling av søskenhåp ikke funger på meg som har en naturmetode bak meg. nå er life a shit. men jeg har en flott jente å komme hjem til da, en meget god trøst på en slik gråværsdag
Ann-ch. Skrevet 24. januar 2007 #2 Skrevet 24. januar 2007 Åh,så trist laset. Hvor høy dose har du gått på da?
frupigalopp67 Skrevet 24. januar 2007 Forfatter #3 Skrevet 24. januar 2007 sprayx4 pr dag. 450ie x 1pr dag
Ann-ch. Skrevet 24. januar 2007 #4 Skrevet 24. januar 2007 Ja da kan du jo ikke få høyere dose:-( Prøver du igjen?
Tullemor1 & Gullemitt :-) Skrevet 24. januar 2007 #5 Skrevet 24. januar 2007 Uff dette var trist.... får håpe du kan prøve igjen og lykkes.... kos deg med barnet du har så lenge..
big smile Skrevet 24. januar 2007 #6 Skrevet 24. januar 2007 Heisann Jo du kan gå på høyere dose. Hvis det er Puregon altså. Jeg hadde 400IE forrige gang og hadde 5 eggposer men bare ett egg. Denne gangen skal jeg gå på 600IE. Starter stikkingen i dag.
big smile Skrevet 24. januar 2007 #7 Skrevet 24. januar 2007 En annen ting som legen også forklarte oss er at det er veldig variabelt hver måned hvor mange egg man produserer, og det avhengiger ikke nødvendigvis av hvilken dose man tar. Medisinen gir bare mye større vekst men vi kvinner er laget slik at en mnd er det kansje 2 poser som begynner å lages andre er det gjerne 20 og så blir det er kappløp mellom eggene for å modnes. Et godt eksempel sist gang jeg gikk på Pergo (har eggløsning men er nok litt "gammel") så hadde jeg 6 egg på venstre side men ingen på høyre. 3 dager etterpå hadde jeg et stort egg (21mm) på høyre og de på venstre hadde stoppet veksten (12 mm). Så hun forklarte at man kan faktisk aldri være helt sikker på hva som skjer og hvordan ting utvikler seg der inne.
frupigalopp67 Skrevet 24. januar 2007 Forfatter #8 Skrevet 24. januar 2007 takk for svar suzyanne. trodde nesten jeg måtte gi opp nå. skal inn til samtale i dag for hvordan vidre behandling blir . takk til dere andre også selvfølgelig ha en fin dag
♥♥Vilsågjerne♥♥ Skrevet 24. januar 2007 #9 Skrevet 24. januar 2007 Ønsker deg lykke til laset ! Håper du blir beroliget og får greie svar på samtale i dag. Hilsen
*sommer* Skrevet 24. januar 2007 #10 Skrevet 24. januar 2007 Hei Laset Jeg er heller ikke noe stor eggprodusent. 1 gang; Sprayet 4xdg og 350IE puregon 1xdg - fikk 1 egg og vi avbrøt før uthenting. For å se om vi fikk frem flere egg ble nedreguleringen stoppet. Begynte rett på 350IE på dag 3 og mot slutten fikk jeg i tillegg Menopur og noe mer. Fikk ut 3 egg og 2 ble befruktet - jeg er i dag på rugedag 5 så jeg håper dette går bra. Du må fortsette å håpe at dette går bra og at du får ut noen fine egg som blir bebiser. Lykke til.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå