cowgirl_in_katmandu Skrevet 23. januar 2007 #1 Skrevet 23. januar 2007 hvorfor messer den sånn med hodet mitt??jeg burde da være immun mot falske symptomer nå?har jo drevet med denna galskapen i fire år!! og her sitter jeg så "gravid" som fy...med nesten en uke til ikm.... at det går an sier jeg bare..kan ikke den hersens tanta bare komme med en gang..så slipper jeg å herje oppe i hodet mitt så lenge????? synes det er lite å be om altså!! (ugh..få ut litt ugg!!)
♥Stjernøye♥lille stjerne♥ Skrevet 24. januar 2007 #2 Skrevet 24. januar 2007 uff, man blir ikke kvitt det altså?trodde kroppen ga opp til slutt jeg*skremt* nå har jeg ikke prøvd i nærheten av så lenge så deg,men hadde et håp om at vi sku klare å skille symptomene etterhvert...årh=( *sender over en trøsteklem*
cowgirl_in_katmandu Skrevet 24. januar 2007 Forfatter #3 Skrevet 24. januar 2007 jeg slapp unna et halvt års tid her...og det var deilig!!men nå er det altså tilbake:( akk o ve...jeg er nok ikke særlig morsom å bo med de to siste ukene i syklusen..usj
yummym Skrevet 24. januar 2007 #4 Skrevet 24. januar 2007 Uff jeg vet akkuratt hva du mener...men det kan jo hende det skjer denne måneden...lykke til.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå