Mamma til Isaac og Lucas Skrevet 22. januar 2007 #1 Skrevet 22. januar 2007 det er jo bare tull på de som er....noen som kan ta på seg den jobben'? hvis alle skriver seg på en plass og så får noen legge det inn i en liste?
Anonym bruker Skrevet 22. januar 2007 #2 Skrevet 22. januar 2007 har laget en ny kortere terminliste! følte meg litt dum da jeg gjorde det siden det ligger en hel haug med andre her... men på denne slipper vi å bla over alle kopiene iallefall!
~Mirabell&Knerten~ Skrevet 22. januar 2007 #4 Skrevet 22. januar 2007 den "nye, kortere" lista som er laget nå er i allefall feil. Det er sikkert det siste innlegget på den andre terminliste-forumet, men den lista var ikke oppdatert da folk har kopiert feil de siste gangene. Det er mange som har blitt ekskludert fra den lista samt flere som har blitt oppført med flere termindatoer, pga at folk ikke kopierer rett!Det skulle absolutt ha vært en "leder" for terminlistene, men det er jo klin umulig så lenge det er teknisk mulig for alle å gjøre det
skytta76 Skrevet 22. januar 2007 #5 Skrevet 22. januar 2007 jeg kan sikkert lage en terminliste, men hvordan gjennomføre det...Hva hvis alle som vil være med sender meg en email med termindato, så legger jeg det inn i et excelark fortløpende og sender ut igjen til de som vil. Noen enige eller høres det helt teit ut:) Forresten termin 5.september.
Mamma til Isaac og Lucas Skrevet 23. januar 2007 Forfatter #6 Skrevet 23. januar 2007 ja kan vi ikke sende mail? da får vi det rett? en gang for alle? så får vi bare plusse på hvis vi plutselig får flere medlemmer? =)
Chinita Skrevet 23. januar 2007 #7 Skrevet 23. januar 2007 Egentlig så bør alle registrere seg med termin på profilen, da kommer det automatisk en terminliste, men det eneste som er synd er at det ikke ligger en direkte link dit, da må man besøke en person som har registrert seg, og gå til lista på profilen dens. Besøk profilen min så ser dere!
Chinita Skrevet 23. januar 2007 #8 Skrevet 23. januar 2007 Kopier denne linken, og lim inn i nytt vindu: http://www.barnimagen.com/felles/brukere/terminliste?date=1188684000 Da får dere lista over de registrerte!!
~Mirabell&Knerten~ Skrevet 23. januar 2007 #9 Skrevet 23. januar 2007 Oi, ja se der ja!!Hvem har laget den der?
Chinita Skrevet 23. januar 2007 #10 Skrevet 23. januar 2007 Det blir automatisk laget etter hvert som brukeren registrerer termin-datoen på profilen sin:-)
Gjest Skrevet 23. januar 2007 #11 Skrevet 23. januar 2007 Jeg er sikkert helt fjern nå, men hvor på profilen kan jeg legge inn termindato?
Chinita Skrevet 23. januar 2007 #12 Skrevet 23. januar 2007 Gå til *Din egen side (som ligger i den orange menyen på venstre side, andre link øverst), Så får du en ny meny, hvor det står: Din Profil * Til postkassen din * Til vennelisten din * Til bloggen din * Til profilen din * Rediger profilen din Gå til *Rediger profilen din. Nederst omtrent vil du kunne få alternativet å legge inn terminen din:-)
~Mirabell&Knerten~ Skrevet 23. januar 2007 #13 Skrevet 23. januar 2007 men hvorfor er ingen registrert på den 1. september?Jeg kikket på de andre mnd også og der manglet det også på den 1. i hver mnd...det er jo folk som har termin da!
mulder Skrevet 23. januar 2007 #14 Skrevet 23. januar 2007 Hmmm... Jeg finner det ikke! Jeg glemte også å legge inn terminen min tror jeg... snufs....
~Mirabell&Knerten~ Skrevet 25. januar 2007 #15 Skrevet 25. januar 2007 Gå først inn på "din egen side", så trykker du på "brukerinformasjon". Der har du passordet ditt, navn, adresse, og termindato som du kan forandre på selv=)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå