Babyboy Høygravid Skrevet 21. januar 2007 #1 Skrevet 21. januar 2007 Skal hos tannlegen imorgen kl 9 ...Men er ikke iform å sitte å bli borret i...Kan jeg ringe imorgen å si at jeg er syk?? Må man betale for det da?
Nanna:-D Skrevet 22. januar 2007 #2 Skrevet 22. januar 2007 Ring og fortell at du er gravid... Det er nok lurt, er ikke sikkert de ville gjort no i det heletatt da... Min tannlege ville ikke gjøre noe så lenge jeg var i 1.tri.. Vet ikke ang betalinga.. Desverre..
Pregnosaurus 22/8/07 Skrevet 22. januar 2007 #3 Skrevet 22. januar 2007 Jeg skulle også vært hos tannlegen, men jeg må operere vekk en rot :-( dette kan ikke utsettes noe særlig lenger enn til 2. trimester, men da har jeg fått beskjed om å komme. Tannlegen min ville ikke gjøre noenting før jeg var kommet over 1. trimester. Bare gi beskjed til tannlegen at du er gravid, det ordner seg nok.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå