Gå til innhold

Stakkars syke gutten min!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Lille gutten min på11 mnd er syk nå.han har 39 grader feber og vil ikke ta til seg mat.Det lille jeg får i han,det kaster han opp.Noen forslag til hva jeg kan gi han som er lettere for han å holde på?Syns så synd på han nå:(

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei du! Huff...ikke moro når bebbisene er syke! Det beste du kan gi han nå, er masse kald drikke. Har en jente på to år , hun har vært mye syk. Legene har bestandig ved høy feber sagt; Gi MASSE kald drikke, ikke mas med fast føde...vent til feberen går ned og barnet selv viser tegn på matlyst! Ammer du enda, er det bare å "stålamme". Håper dette var noen gode råd. God bedring til lillemann:-)

Skrevet

Huff da, så leit å høre at han har blitt syk! Riktig god bedring!!! :o)

Skrevet

hei. stakkars gutten din..min lille jente har nettopp vært syk, da va d bare puppen og frutti/fruktmos som gikk ned. er jo viktig å få væske i seg.. god bedring, håpe han blir fort frisk igjen.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...