Gå til innhold

Simo kombi 2006 eller 2007??


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er det noen som vet om det er noen forskjell på disse to modellene? Bortsett fra at Simo har kommet med Soft Line på sine 2007 mod. vogner. Men er det noe mer?

Kan jeg like godt kjøpe 2006 modell om den skal være helt ensfarget, eller lønner det seg å kjøpe den helt nye?

Hva er forbedret på den nye?

Er jo litt prisforskjeller på disse to.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vår Simo kombi625 er ikkje einsfarga - dei har fleire fargar å velje mellom på 2006-modellane også. Trur vår farge heiter 6001 eller noko, mørk koksgrå med blå/grått på kalesjen og blå/grå striper inni. (Kan sjå bilete av den om du klikker på nicket mitt)

 

 

Skrevet

Den så veldig fin ut.. Men er det noen synlige forskjeller på utseendet på 2007 modellen?

Skrevet

Kun tekstilforskjeller!

På 2006-modellen er d en liten lomme foran på bagen, den er ikke der lenger på 2007-modellen...ellers er d bare soft-line, altså tekstilene som er forskjellen!

skal du kjøpe ensfarget, kan du like gjerne kjøpe 2006-modellen, og heller kjøpe til et ekstra innertrekk til bagen i en annen fin farge, om du ønsker d..koster ikke flesk!

 

=) håper du ble litt klokere;) ellers er d bare å spørre!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...