Gå til innhold

Bente,maritmora og andre IKMere..


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Annonse

Hei på deg skifer:)

 

Her er det fortsatt håp i det hengende snøre, tanta har ikke vist seg enda. I dag har jeg hatt et graviditets tegn, snuppa på 2,7 år hadde en skikkelig bæsjebleie i sted, jeg ble helt kvalm nesten så jeg brakk meg, å det har aldri skjedd før. Til nå har jeg aldri hatt problemer med å ta hvilken som helst bæsjebleie, men i dag var det ikke mulig.

 

Har hun tenkt å komme får hun komme nå!!! Jeg gidder ikke gå flere dager med denne spenninga for så å møte tanta flere dager på overtid!!

 

Spennende dette skifer, tvi tvi til dere alle som er i nærheten av ikm.

Hei på dere.

 

Det er spennende i mange prøver hjem for tiden...

Her i huset er det også ikm i løpet av de første kommende dagene...Og det føles litt spesielt,da jeg skal ringe inn mens til st.olav for prøverør ..om tanta kommer...Med andre ord...siste sjans for naturmetoden på en stund...

Jeg er både spent,nysgjerrig og urolig...For nå begynner virkelig spenningen...Og hormonene vil vel nå ta helt over...

 

Stakkars mannen min,han vil nok merke forandringer...*smiler*

 

Lykke til til dere ikm`ere..

Lykke til til skifer som kanskje allerede ruger.

 

God klem til dere alle.

 

Fra

Mammamimmi:

Synes ikke jeg har noe spesielt med symptomer nå nei,litt småuggen form bare varm/kald omhverandre,men det trenger ikke nødvendigvis bety graviditet.Ellers murrer det som vanlig før tante kommer.

Har nesten litt sånn "for godt til å være sant at jeg skulle være gravid nå" følse.

 

Bente:det der høres unektelig lovende ut assa,håper så veldig mye for deg nå.

 

Spennende spennende.

 

 

Hallo!

Har fortsatt ikke sett noe til TR, er forsiktig opptimist igjen nå!

Er litt småuggen i kroppen innimellom, ikke helt sikker på om jeg føler meg sulten eller mett. Har måtte ta ut beltet et hakk da jeg føler det strammer over magen. Ømme bryst og brystvorter. Er dette psykisk, så er jeg hardt rammet!

Får ta en test i morgen eller i overimorgen dersom slemme-tante ikke kommer.

Er spent på å høre hvordan det går med dere andre, tenk så topp dersom vi er flere som lykkes! Gjør ingenting om det blir trangt i sofaen på gravid-moden alder, sitter gjerne trangt jeg, bare jeg får sitte der!

Krysser for oss alle!

 

Hei, alle som ikke har fått tantebesøk ennå!!

 

Har kost meg med å lese om dere i helga! Sååå spennende!!!

Høres unektlig ut som at flere av dere virkelig er gravide:-))

 

Lykke til jenter, hold oss orientert da!

Jeg krysser alt jeg har!!!!

 

klem

Annonse

Hei alle IKM-ere

 

har vært borte i hele dag/kveld , men kunne ikke hoppe til køys før jeg fikk sjekket om noen har sluppet jubelen løs... og så har ingen testet!

 

Synes det ser lovende ut for hele gjengen, jeg! Lykke lykke til!!

Løp og kjøp :-))

 

Jeg venter i spenning og krysser alt jeg har!!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...