corian Skrevet 20. januar 2007 #1 Skrevet 20. januar 2007 Jeg skal til slik samtale på sykehuset 15 dager før termin. Synes det virker så kort tid før fødselen, og er redd for at jeg skal føde før tiden og ikke få snakket med noen på forhånd.... Noen andre som har vært til slik samtale? Hvor lenge før fødselen hadde du time?
mamma+litenspire Skrevet 20. januar 2007 #2 Skrevet 20. januar 2007 æ ska på d nu 26 januar.. 1 månde før fødseln..
Gjest Skrevet 20. januar 2007 #3 Skrevet 20. januar 2007 Vi skal 14 dager før fødsel. Trur nåen avd. legg det så tett opp i termin sånn at informasjonen e fersk når man kommer inn sånn at man kan huske den litt bedre.
Bea80 & Gullgutten Skrevet 21. januar 2007 #4 Skrevet 21. januar 2007 jeg har ikke fått slik samtale, og heller ikke tilbud om det!! Har kun 5 dager til termin!!! Er det vanlig at alle har slike samtaler???
Anonym bruker Skrevet 21. januar 2007 #5 Skrevet 21. januar 2007 Jeg fikk ikke det med førstemann, men skal nå fordi jeg gruer meg så veldig.Endte med keisersnitt sist.
marikatte *i ammetåke*;) Skrevet 21. januar 2007 #6 Skrevet 21. januar 2007 Har du ikke vært på omvisning på sykehuset heller du da Bea80? Her i Østfold så ringer man og ber om å få komme selv, vet ikke hvordan det er med førstegangsfødende som går på svangerskapskurs da.(da jeg gikk på det for 7 år siden ordnet de med omvisning nemlig, men den gangen hadde de det på kveldstid, nå kun på dagtid). Ellers er det innkalling til omvisning i ca uke 36 for de som er med i en bestemt undersøkelse på SØF.
Anonym bruker Skrevet 21. januar 2007 #7 Skrevet 21. januar 2007 Veit at på sus i stavanger er det vanlig viss du har vert til ul der, då blir du automatisk kalt inn en mnd før.))
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå