*lillemille* Skrevet 20. januar 2007 #1 Skrevet 20. januar 2007 Idag var jeg på sykehuset og tok prøverne som skal taes på 21 syklusdag i forbindelse med pergo-kur. Og vet du hva de sa?? Jeg får prøvesvarene allerede ikveld!! Skulle ringe dit klokken seks.. Uuu.. Jeg er så glad nå!!! Er så utrolig deilig og slippe og vente på sånne ting! Hvertfall siden jeg regner med det kom til å ta 1-2 uker med svarene.. Jippi!! Så da håper jeg blodprøvene viser at jeg har hatt EL.. *spent*
*♥barney♥*fødeklar Skrevet 20. januar 2007 #2 Skrevet 20. januar 2007 Så morro da!! Progesteron nivået ditt må være på over 20, da har du hatt EL! Tvi, tvi!! ;o)
røverprøver m/ jente nr 3 Skrevet 20. januar 2007 #3 Skrevet 20. januar 2007 Krysser fingrene for at blodprøvene viser at du har hatt el:) *kryss kryss*
*lillemille* Skrevet 21. januar 2007 Forfatter #4 Skrevet 21. januar 2007 Jeg føler meg snytt.. Får ikke svaret på hormonprøvene før på mandag!! Og jeg som var SÅÅÅ klar for å få de idag!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå