Nenya^juni2010 Skrevet 20. januar 2007 #1 Skrevet 20. januar 2007 Må bare spørre litt mere... Klarer ikke å bestemme meg for Twist eller Pro3. så lurte derfor på, er det så viktig å kunne snu sittedelen og regulere fotstøtte? Såvidt jeg forstår kan man gjøre begge deler på Pro3, men ikke på Twist. Jeg liker egentlig Twist bedre, men har hengt meg litt opp i disse detaljene... Noen som kan hjelpe meg? Igjen?
Gjest Skrevet 20. januar 2007 #2 Skrevet 20. januar 2007 regulere fotstøtten kan du gjøre på twist også=) Jeg har ikke savnet å snu sittedeln,men har en gutt som hele tiden har villet tittet fremover.Ellers er det jo stor titteluke i kalesjen da=) Kjempefornøyd.Twist er ogsp større i sittedelen og veier mindre.
Nenya^juni2010 Skrevet 20. januar 2007 Forfatter #3 Skrevet 20. januar 2007 ok... da så da ble det jo litt lettere... Men man kan vel låse forhjulet på twist?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå