Gå til innhold

Dagmamma i Grefsen, Kjelsås, Disen, Tåsen... søkes


Anbefalte innlegg

Nydelige Sebastian trenger dagmamma fordi mamma'n har fått drømmejobben (som hun holder på å miste da vi ikke får barnehageplass...) Sebastian er en søt og snill gutt som liker å leke med andre barn og gå tur.

 

Vi bor på Lofthus og ønsker oss dagmamma i området derfra til Lysaker hvor pappa jobber. Aktuelle områder kan være: Nydalen, Torshov, Storo, Grefsen, Disen, Kjelsås, Tåsen, Ullevål og evnt Smestad.

 

Vi trenger dagmamma/-pappa så snart som mulig i normal arbeidstid. 4 dager i uken kan være et alternativ.

 

Håper noen kan hjelpe oss!

 

Ta kontakt med oss på: 92864989 eller mail: [email protected]

Fortsetter under...

Hei. jeg er en kvinne fra Iran og har bodd I norge i ca 2 år. Jeg har Studert i Bibleskole og har passet på barn ved siden av studie i Norge. Jeg har gode referanser og er veldig glad i barn. Jeg har studert Økonomi fra før men for tiden går på norsk kurs for å bli bedre i norsk. Jeg snakker flytende Engelsk også. Jeg har mulighet til å begynne med en gang.

 

 

Håper på en positiv svar.

 

[email protected]

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...