sab22 Skrevet 19. januar 2007 #1 Skrevet 19. januar 2007 Jeg testet positivt med cb digital el test om morgenen. i ca 7 tida om kvelden så jeg at jeg hadde el slim i trusa. hadde samleie i ca 9 tiden. tror dere at det var forsent med samleie da? siden jeg hadde fått synlig el slim?
Gjest Skrevet 19. januar 2007 #2 Skrevet 19. januar 2007 Det var nok ikke for sent med sexen da. Jeg kan merke litt el slim så lenge som 5 dager før el. Og når du får pos. el test,så er det enda noen timer til el.Lenge siden jeg har el-testet, så husker ikke akkurat, men det står i bruksanvisningen. Da jeg el-testet, testet jeg pos. 1 eller 2 dager etter. =)
røverprøver m/ jente nr 3 Skrevet 19. januar 2007 #3 Skrevet 19. januar 2007 På pernille.info så står det at el ofte kommer den siste dagen du har el-slim eller dagen etter. Så du trenger faktisk ikke å ha el-slim på eggløsningsdagen. Tror nok at du traff rimelig bra da:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå