Anonym bruker Skrevet 19. januar 2007 #1 Skrevet 19. januar 2007 Hvilke problemer er vanlige å få i forbindelse med amming, når mensen kommer tilbake?
paula28 Skrevet 19. januar 2007 #2 Skrevet 19. januar 2007 Jeg lurer på det samme! Har mensen nå (jenta mi er 4 mnd.). Føler at jeg har mye mindre melk enn ellers, jenta mi blir sint etter å ha ligget til brystet en stund. Lurer også på om hun syns jeg lukter/smaker annerledes? Er litt småfortvilt, jeg.. Har kjøpt inn grøt og mme, men har aldri brukt det før.. Tiden er kanskje inne nå?
månefuglen og lille thea Skrevet 19. januar 2007 #3 Skrevet 19. januar 2007 Jordmora mi sa at jeg måtte være obs på at melka smaka anerledes når jeg fikk mensen igjen, og at noen babyer ikke liker denne smaken. Det er ingenting som feiler melka!!!
månefuglen og lille thea Skrevet 19. januar 2007 #4 Skrevet 19. januar 2007 glemte å si at smaken går over når mensen er ferdig.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå