guttemamman:) Skrevet 18. januar 2007 #1 Skrevet 18. januar 2007 Ja, har 21 dager igjen til termon, så da er jeg vel det de kaller fødeklar:o) Meeeen nå har det seg sånn at jeg har fått sv.kløe(igjen), så jeg skal ha planlagt KS til onsdag...Skal bli deilig å bli ferdig med denne magen og få ut lille baby. Ha en fin dag jenter... Sender fødestøv til de som måtte trenge det;o)
Gjest Skrevet 18. januar 2007 #2 Skrevet 18. januar 2007 gratulerer både med fødeklarhet og dato til ks Lykke til neste uke da.
Gjest Skrevet 18. januar 2007 #3 Skrevet 18. januar 2007 Lykke til... Jeg tar imot alt fødestøv jeg kan få
snoopiloo Skrevet 18. januar 2007 #4 Skrevet 18. januar 2007 Lurte litt..... hvorfor blir det planlagt keisersnitt? Er det den farlige typen med forhøyede lever og galleverdier? Masse lykke til da.
guttemamman:) Skrevet 18. januar 2007 Forfatter #5 Skrevet 18. januar 2007 Hei hei... Tusen takk for lykkeønskninger:o).... Ja, det er den typen med forhøyede gallesyrer ja, derfor planlagt KS, for det er best at baby kommer ut nå.. Kunne bli satt igang også, men gjorde det sist, og opplevelsen av det ble ikke så bra, og det endte i KS likevel... Klem
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå